Založ si blog

Keď minister obrany vyzýva na udávanie za odmenu

Už v minulom blogu som spomínala nebezpečenstvo, ktoré predstavujú progresívci, že tu chcú zaviesť temnotu, lebo majú totalitné zmýšľanie, sú arogantní, ľudí s inými názormi nálepkujú, dehumanizujú, nenávidia, nevedia prijať iný názor a chcú trestne stíhať a udávať ľudí za ich názory. Vyplýva to väčšinou z triednej nenávisti, ktorú pred nejakým časom predviedol aj študent Hodál. Preto hneď a často vyťahujú to s „VŠ života“ a k pracujúcim ľuďom, ktorí nemajú VŠ a prejavia iný názor, sa správajú ako k menejcennemu odpadu, ako k občanom 2.kategórie. Taký min. obrany je známy tým, že nazval účastníkov protestu proti Matovicovej vláde opicami. Vraj s takými a s takými sa nediskutuje, navyše vy vraj ani nemáte právo na názor, lebo ste neštudovali na VŠ.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=829059794320444&id=295432564349839&anchor_composer=false

V tomto statuse minister obrany otvorene vyzýva na udavačstvo osoby, ktorá sa prehrešila tým, že vypustila malú časť pravdy o Lučanského stave na verejnosť. Pod statusom vidno, že pán minister sa nemôže pochváliť veľkou podporou zo strany ľudí, no očividne mu to je jedno, kým ma svoje teplé kreslo.

Rodine Lučanského doposiaľ nedali informácie, čo sa týka jeho poranení a samotná manželka tvrdí, že jej nedovolili odkryť ho a pozrieť sa na telo, iba na hlavu a krk, pričom na krku nevidela žiadne známky po obesení.

Neviem komu prekážal generál Lučanský, ale je úplne zjavné, že ho dali v tej base dole. Pokojne môžem byť nazvaná konšpiratorka, iste radšej, ako veriť bludom, že sa potkol o papuču a spôsobil si závažné zranenie oka a potom sa obesil na teplákovej mikine.

Progresívci sa väčšinou odvolávajú na vedu, fakty, rozum, ale keď sa im to nehodí, súhlasili by aj s absurdnejšími verziami, len aby boli tými, čo drukujú ten správny mainstreamový názor. Čo už, povahu pchania sa do zadku mocnejším pre isté výhody má mnoho Slovákov v povahe. Dominik Tatarka – Démon súhlasu.

Už doteraz tu bolo dosť nenávisti medzi ľuďmi, ale teraz to začína eskalovať, keďže vláda (resp. minister obrany) otvorene podporuje a vyzýva na udavačstvo za odmenu a schvaľuje také zmýšľanie. Ako za minulých režimov. Menia si zákony, ako sa im zachce, zasahujú do ústavy, ale hlavné je tváriť sa, že toto je všetko ok a máme tu demokraciu.

Myslím si, že to je presne to, čo chcú dosiahnuť a čo už aj je. Aby sa nenávideli ľudia, čo neboli testovaní a čo sa nechcú dať zaočkovať, aby sa údávali a obmedzovali na právach tí, ktorí vypustia do sveta svoj názor. Skúste pod nejakým mainstreamovym článkom napísať, že očkovať sa nedáte alebo že neveríte oficiálnej verzii o samovražde Lučanského a do chvíle sa do vás začnú navážať, pripadne vulgárne vás urážať progresívni fanatici. Túto nenávisť podporuje a normalizuje aj stránka Zomri, často propagovaná samotným mainstreamom.

Ale späť. Ani s odsúdeným by sa nemalo zaobchádzať tak, ako sa zachovali k obvinenému Lučanskému. Ale to by sme museli žiť v trošku inej krajine.

 

Káva s Líviou za 300€, video od celebritky za 200€

03.02.2021

Priznávam, že mi vôbec neprekážajú ľudia, ktorí majú úplne iné hodnoty a názory ako ja a dokážu ich vášnivo zastávať/biť sa za ne. Samozrejme, môžem im to vyvracať, aj tie názory/ich činy kritizovať, ale vždy budú mať u mňa obdiv, pretože im na niečom nesebecky záleží, majú nejaké hodnoty a vízie, za ktoré sú ochotní bojovať narozdiel od ľudí, čo [...]

Zistila som. ..

23.01.2021

…že ten, koho obdivujete, nemusí byť dobrý partner. Môže byť perfektný rečník, čestný, odvážny, vzdelaný, rozumný, slušný, vtipný, taktný, vo svojej práci absolútna špička, niekto, kto je ochotný sa pre druhých rozdať, avšak to na úkor svojich najbližších. Príliš si idealizujeme. Aj ja som si ho idealizovala. Na začiatku. Zdal sa byť úplne [...]

„Progresivizmus je náboženstvo“ ako správne pomenoval Dag Daniš, ideológia, ktorá smeruje k totalite

28.11.2020

Som liberálka telom aj dušou, hoci mám aj nejaké konzervatívne názory (napr. čo sa týka utečencov a neprekáža mi iba kresťanstvo, ale rovnako islam a judaizmus). Považujem sa za ten druh liberálky, ktorá si nedrží na FB či v realite pri sebe iba ľudí rovnakého názoru a vážim si známych, čo volili Fica, PS či Sulika alebo Kotlebu úplne rovnako. Jedným mojím dobrým [...]

Alexej Navaľnyj

Amnesty International odobrala Navaľnému štatút "väzeň svedomia"

24.02.2021 17:53

Organizácia neuviedla žiadne konkrétne výroky Navaľného, ruský opozičný líder však vyvolal kritiku svojimi protiprisťahovaleckými vyhláseniami na začiatku svojej politickej kariéry.

koronavírus

Rezort zdravotníctva na týždeň pozastavil otváranie termínov na nové očkovania

24.02.2021 17:50

Postup má byť reakciou na množstvo vakcín, ktoré sú v tejto chvíli na Slovensku k dispozícii.

Maďarsko Čína koronavírus vakcína očkovanie

Maďarom pichajú čínsku vakcínu

24.02.2021 17:07

Maďarsko ako prvá krajina Európskej únie v stredu začalo očkovať proti ochoreniu COVID-19 čínskou vakcínou, ktorá zatiaľ nemá súhlas unijných inštitúcií.

Japonsko / Prechod pre chodcov /

Japonsko napriek pandémii evidovalo vlani najmenej úmrtí za posledné desaťročie

24.02.2021 17:05

Zatiaľ čo vo väčšine krajín sveta hlavne kvôli koronavírusu počet úmrtí za minulý rok stúpol, Japonsko zaznamenalo opačný trend.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 38708x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie