Založ si blog

Čo je to tá tradičná rodina?

Veľa kresťanov a konzervatívcov tvrdí, že liberáli sú proti tradičnej rodine. Keď sa však pozrieme na rodiny tých najviac hardcore liberálnych žien (podľa nich), ukazuje sa, že nežijú v gay vzťahoch, majú manželov/partnerov a častokrát aj deti.
Napr. Z. Jaurová, Z. K. Hanzelová, I. Biháriová.

Samy sú teda heterosexuálne, ale podporujú slobodu voľby. Ak by bojovali proti tradičnej rodine v zmysle otec-mama-deti, museli by bojovať aj proti vlastným rodinám.

O čo tu teda ide?

Keď konzervatívci a katolíci bojujú za „tradičnú rodinu“, vonkoncom tým nemajú na mysli iba
OTEC-MAMA-DETI.

Majú na mysli aj to, aby v takejto rodine vládli a platili nasledovné stereotypy.

To znamená:
-aby chlap mal v rodine najväčšie slovo a žena ho len poslúchala, aby jej názor neznamenal nič
-aby žena robila v domácnosti full service, starala sa o deti, robila s nimi DÚ, popritom pracovala a dokonale vyzerala, a chlap aby len pracoval a oddychoval (pred TV, pri novinách, v strip cluboch či v krčme)
-aby žena mohla byť donútená k sexu, aj keď ho práve vtedy nechce
-aby žena nemohla podvádzať, ale chlap áno
-ak žena „neposlúcha“ alebo sa chlap nudí, má nejaké komplexy či frustrácie, aby ju mohol biť a ponižovať
-aby žena bitky a ponižovanie kresťansky znášala, aby len nezhrešila rozvodom či tým, že pripravila deti o otca tyrana
-ak majú deti oboch pohlaví, aby ich mohli vychovávať nerovnocenne, kde chlapec väčšinou kosí párkrát do roka alebo opraví bicykel a matka dievča učí robiť chlapom dennodenný full service; v puberte a v dospievaní (častokrát aj v dospelosti, ak ešte žije s nimi), aby mohli naďalej sexualitu a panenstvo dievčat strážiť a obmedzovať na 10 zámkov, možno i s pásom cudnosti, obmedzovať s kým a dokedy bude vonku a chlapcom dať zelenú kartu, aby obtrtkal, čo len môže a bol si vonku do koľkej chce.

Neviem či som na niečo nezabudla, hádam nie, ak áno, tak to doplním.

Rozdiel v liberálnej rodine v zložení OTEC-MAMA-DETI je v tom, že sú si v nej obe pohlavia, či už sa to týka detí alebo rodičov, rovnocenné. Vychovávajú deti ako tím, ako partneri, s rovnomerne rozdelenými úlohami. V manželstve nehrajú hru na rozhodcu a sluhu (max. v posteli, ak to vyhovuje obom), vážia sa, rešpektujú sa, počúvajú sa, názor každého z nich má rovnakú váhu. Ženy tu majú zdravú sebaúctu, neriadia sa inštrukciou knihy napísanou mizogýnmi 2000r. dozadu, ani nariadeniami farára o trpiteľskom znášaní týrania. Rozvedú sa hneď, ako vycítia, že si ich muž prestal vážiť. Aj chlapcov učia variť, umyť riad či zapnúť práčku, aj dievčatá učia opraviť bicykel či pokosiť. Sex v liberálnej rodine nie je tabu, tak ako v katolíckej a konzervatívnej, rodičia si dokážu o tom s deťmi rozumne pohovoriť, v dospievaní poučiť o zodpovednom sexuálnom správaní či ochrane; nie len vypnúť TV, hneď ako sa v nej objaví sexuálna scéna či ponížiť a zahanbiť dieťa, keď ho „načapajú“ pri masturbácii, či povedať, že najlepšia je abstinencia do svadby (toto kážu najmä dievčatám), ako sa to deje v tradičnej či katolíckej rodine.

Nuž a takáto liberálna rodina, a zároveň aj Istanbulský dohovor, ktorý tiež hovorí o rovnocennom postavení žien a je proti násiliu na ženách, sú pre nich diabolské.

Komu prekáža rovnocenné postavenie žien v spoločnosti, lepšia ochrana žien a stopka domácemu násiliu?

Rodina, kde žene nemôžu rozkazovať a ponižovať ju, kde sa im žena nepodriaďuje, je pre nich chorá, liberálna, diabolská.

Rodina, kde by museli (museli? a nie z lásky chceli? múdry muž predsa vie, že večer ju nebude bolieť hlava a celé telo a neodoprie mu; ak si povinnosti rozdelia, budú s nimi aj rýchlejšie hotoví) s deťmi a domácnosťou pomáhať žene, resp. už len tá predstava je pre nich diabolská a ponižujúca voči mužovi.

Sonda do zmýšľania Kuffu, kotlebovcov, fanúšikov Kulturblogu, katolíkov a iných tmárov, ktorí by sa radi vrátili do času, kedy ženy nemali ani volebné právo:

Však mamička a spoločnosť ma naučili, že žena ma má poslúchať a robiť mi slúžku a full service, tak isto ako moja mamička, čo tej sprostej Biháriovej preskočilo? Chceš sa robiť múdrejšou ako moja mamička a rokmi zaužívaná TRADÍCIA?

Aká rovnocennosť?
Taká zvrátenosť! Hnusné jablko gender

 

PS: Skvelý článok, odporúčam: http://www.ruzovyamodrysvet.sk/sk/hlavne-menu/citaren/ruzovy-a-modry-svet-(cd-rom)/monika-bosa:-preco-zeny-zazivaju-nasilieu!

Pravá tvár ochrancov nenarodených

24.05.2020

Naozaj sa smejem, ako majú najviac šovinisti v hube „vražda, genocída“, pritom ONI sú často dôvodom, prečo tam ženy idú. Buď ich na potrat pošlú samotní muži, alebo zvalia celú zodpovednosť na ňu, alebo neboli ochotní nosiť kondóm, lebo by si vraj dostatočne neužili sex a prikazujú ženám ničiť si telá chémiou. To sú tí otcovia roka, čo majú svoje deti [...]

Prečo pick-me Lívia z Kulturblogu neznáša feministky a miluje patriarchálnu spoločnosť

21.05.2020

Líviu z Kulturblogu a názory, ktoré prezentuje asi všetci poznáte, takže nemusím ju tu predstavovať. Málokto však pozná anglický termín a pick-me (v preklade: vyber si mňa!) a jeho význam: „osoba, ktorá prosí/dožaduje sa o pozornosť, prijatie a schválenie od určitej skupiny hovoriac rôzne veci, aby sa danej skupine zapáčila (napr. feminizmus je rakovina, [...]

Prečo tí tzv. pedofilní kňazi väčšinou nie sú naozaj pedofilní

17.05.2020

Tento blog je reakcia na 2 dokumenty bratov Sekielski-ch o pedofilných kňazoch v Poľsku. Možno vyvolám trochu pobúrenie, ale napriek tomu, že na kresťanstve nenechávam nitku suchú, v týchto prípadoch zneužívania sa aj na tých kňazov pozerám ako na obeť. Treba si uvedomiť, že sa stali obeťou zvrátenej ideológie, v rámci ktorej podľahli presvedčeniu, že prežijú celý [...]

pocasie-2-6-2020

Kde nás pokropí dážď a kedy sa dočkáme teplého letného dňa?

01.06.2020 20:00

Aj voda, aj teplo, ale kedy a kde? Na niektorých miestach rátajte s prehánkami, inde sa zaobídete bez dáždnika.

Virus Outbreak Italy Reopening

Jún Európe prináša viac voľnosti

01.06.2020 18:05

Európa do nového mesiaca vstupuje s novou vlnou uvoľňovania protikoronavírusových opatrení.

web, Pravda, logo

Pravda je stále najčítanejší mienkotvorný denník na Slovensku

01.06.2020 17:52

Denník Pravda je podľa prieskumu agentúry MEDIAN SK najčítanejší mienkotvorný denník na Slovensku s čítanosťou 6 %, čo znamená, že ho denne číta 270-tisíc ľudí.

Vojenské cvičenie / NATO /

NATO odmietlo tvrdenie Ruska o provokatívnych vojenských cvičeniach

01.06.2020 17:48, aktualizované: 20:47

Aliancia takto reagovala na kritiku velenia ruskej armády, ktoré obvinilo USA a ich spojencov z NATO z vykonávania „provokatívnych“ vojenských cvičení v blízkosti hraníc Ruska.

truthbesaid

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 9880x
Priemerná čítanosť článkov: 1647x

Autor blogu

Kategórie

Archív