Založ si blog

Pravá tvár ochrancov nenarodených

Naozaj sa smejem, ako majú najviac šovinisti v hube „vražda, genocída“, pritom ONI sú často dôvodom, prečo tam ženy idú. Buď ich na potrat pošlú samotní muži, alebo zvalia celú zodpovednosť na ňu, alebo neboli ochotní nosiť kondóm, lebo by si vraj dostatočne neužili sex a prikazujú ženám ničiť si telá chémiou. To sú tí otcovia roka, čo majú svoje deti ťažko v pi–, roky ich nevidia, prípadne na ne ani neposielajú výživné. O tom by sa malo hovoriť, o NEZODPOVEDNOSTI týchto donorov semena, o tom prečo je toľko slobodných mamičiek a neplatičov výživného. A verím tomu, že najviac o genocíde bliakajú práve títo nezodpovední lúzri.

Aj tak to robia viacerí (nielen) slováčikovia len preto, že sú zakomplexovaní a potrebujú mať pocit moci nad ženou. Buď ju vydeľujú s peniazmi alebo neplatia vôbec, hlavne ze jej urobili decko a tešia sa z toho, ze už nebude môcť robiť kariéru, venovať sa sebe, svojim záľubám a záujmom, že si aj ťažšie nájde nového priateľa (málo peňazí, času a kto sa chce starať o cudzie dieťa) ale bude sa musieť sama mordovať s dieťaťom/ deťmi z tej almužny, čiže bude mať dosť na ho-vno život, zatiaľ čo oni si budu užívať a nestarať sa. A vtedy majú vzrušujúci pocit moci nad ženou, jej maternicou a pohlavnými orgánmi a sú spokojní, keď vidia, že niekto sa ma horšie ako oni. Takto si liečia mindráky, je to už akási TRADÍCIA šovinistických slováčikov, lebo väčšina z nich si tu lieči na ženách a vlastných deckách mindráky.

Ak pokrytecká a bohatá cirkev, ktorá je tak zasadne proti potratom, ale neponúka žiadne riešenia, vynaloží nejakú námahu k tomu, aby sa starala už o narodené nechcené a odkopnuté deti (a nie že ich zámerne ignoruje) ktoré tu už sú a končia na ulici ako bezdomovci, prostitútky či kriminálnici alebo doživotne psychicky poškodení, a nielen o tie, ktoré sa nenarodili, ak tí poslanci, čo sú alebo hlasujú proti potratom (Vašečka, Záborská, Kuffa a spol.) venujú svoje štedré 4000€ platy na výživné pre deti, ktorým otcovia neplatia, potom im uverím, že ide o deti a nie o kontrolu ženského lona. Zatiaľ ide o kontrolu žien, lebo je ľahšie drať tenisky na pochode za život, a ľahšie manipulovať cez pocit viny a hriechu ako reálne pomôcť takej matke, aby to neurobila, ale aby bola schopná ho vychovať. A RKC prostriedky má, lenže nechce dať, lebo to, čo robí je oveľa ľahšie, vyjde ich to lacnejšie 😉

 

Pozrime sa na pokryteckého šovinistického tmára a pseudokresťana Štefana Kuffu

Ľudia majú krátku pamäť, tak im ju občas treba obnoviť. Iba mizogýnne frustrované hovädo fyzicky napadne ženu, no poslanec Kuffa zašiel ešte ďalej, keďže vraj napadol 79r. babku.

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/babka-facku-poslancovi-kuffovi-nelutuje-vylepila-som-mu-aj-druhu?i9=3dd778dabe73

 

O tom, že tento šovinista už nenávisti k ženám čosi priučil aj svojho syna niet pochýb:

Obstúpili ma aj so synom … Chcela som odísť, ale on ma neustále udieral päsťami do hrude a sťahoval mi šatku.“

 

A nielen k nenávisti k ženám, (keďže Kuffov syn si očividne rád lieči komplexy aj na mužoch), ale aj k pýche a pocitu nedotknuteľnosti.

„Syn exposlanca Štefana Kuffu mal napadnúť lesného robotníka. Vraj ho škrtil a ťahal z traktora. Rodine tvrdil, že im polícia nepomôže. Jeho rodina hovorí, že z bitky vyšiel s otrasom mozgu, pomliaždeninami tváre, krku a modrinou na nohe, ktorá mu vznikla po údere palicou. Kontaktovali kežmarskú políciu, tá sa už prípadom zaoberá. Podľa Mazurekovcov bol Marek Kuffa arogantný aj pred policajtmi a povedal im, že už v lese robiť nebudú a polícia im nepomôže.“

Čítajte viac: https://spis.korzar.sme.sk/c/22130947/syn-exposlanca-stefana-kuffu-mal-napadnut-lesneho-robotnika.html

V tomto článku nebola zverejnená fotografia napadnutého muža, bolo to odvysielané niekedy na TA3, ale keďže sa mi nechce hrabať v archíve, pridávam so sebazaprením tento link, kde nájdete aj fotku zbitého muža: https://www.hlavnespravy.sk/syn-stefana-kuffu-mal-udajne-napadnut-lesnika-mazureka-kuffovci-upozornili-ze-lzivym-obvinenie-celili-aj-minulosti/1770931#

 

Zdá sa, že pocit nadradenosti nad obyčajnými ľuďmi a špeciálne nad ženami je Kuffovcom vlastný.

Podľa výpovede babky ju napadol aj so synom, tá mu strelila facku, jeho odpoveď bola toto + udanie babky za útok na verejného činiteľa.

„Obstúpili ma aj so synom a stále sa ma pýtal, či viem, kto on je.“

 

No kto si, Štefan Kuffa? Povedz nám ty. Že sa snažíš rozhodovať o telách a životoch žien? Prečo berieš 4000€ plat a nerozdáš z neho matkám, ktorým otcovia na deti neplatia výživné? Ty, Záborská, Vašečka a každý ďalší politik, ktorý sa bije do hrude ako mu záleží na tých deťoch? Ale dokedy? Iba kým neodstrihnú pupočnú šnúru? Však ukážte, ako veľmi vám na tých detičkách záleží, vy máte predsa také veľké srdiečko, nie ako tie bezcitné ženské. Každý z vás, keby mesačne 3000€ prispel na tieto deti, keby ste z toho každej chudobnej matke na dieťa poslali aspoň stovku, tak by ste mesačne každý jeden z vás mohli pomôcť min. 30 deťom.

 

No čo, kde je teraz vaša kresťanská láska, schopnosť podeliť sa, pomôcť chudobným a opusteným detičkám? Žeby tu? https://plus7dni.pluska.sk/domov/zemepani-kuffovci-rodina-poslanca-vlastni-rozsiahle-pozemky

 

Takže teraz bez irónie. Dobre vieme, že na narodené aj nenarodené deti zvysoka kašlete, a že tu ide o snahu kontrolovať ženy, ich vagíny, maternice a životy, že za nenarodené deti sa iba schovávate.

 

Táto vaša odporná snaha kontrolovať ženy, mať nad nimi moc a váš odpor voči ženskej sexualite, ktoré tu vidíme už odpradávna a sú prítomné v každej patriarchálnej sekte, náboženstve, spoločenstve či spoločnosti, vypovedá čosi o vašom egu a prirodzenosti.

Tento film ukazuje to, ako radi používate náboženstvo na to, aby ste ovládali ženy a deti, resp. najmä dcéry.

 

Chorý odpor mizogýnov voči dcéram, ich sexualite a favorizácia synov, resp. takéto zmýšľanie, je prítomné aj u kotlebovcov a iných milujúcich tradície a stereotypy:

https://pbs.twimg.com/media/ERnJiuwWAAEbjAh?format=jpg&name=900×900

 

 

Kto je tu bezcitný?

Do relácie o potratoch zavolala dospelá žena, nechcené dieťa, ktoré si jej matka musela nechať, lebo bol potrat ilegálny.

Časť z jej svedectva: „Bola som jednou zo 6tich detí. Vyrastala som s nulovou sebaúctou, s tým, že som netušila, že fyzické násilie, ktoré som roky zažívala, nie je láska. Počas toho, ako som vyrastala som si rátala dni, kedy už budem mať konečne 18, odlážala som si každé „euro“, len aby som mohla raz uniknúť. Nepriala by som môj život nikomu. Žiadne dieťa si nezaslúži mať takýto život a žiadne dieťa by nemalo takto vyrastať. Myslím si, že ženám by malo byť umožnené, aby sa rozhodli samy či to dieťa chcú alebo nie. Deti by nemali byť takto trýznené len preto, že boli nechcené.“

 

 

Káva s Líviou za 300€, video od celebritky za 200€

03.02.2021

Priznávam, že mi vôbec neprekážajú ľudia, ktorí majú úplne iné hodnoty a názory ako ja a dokážu ich vášnivo zastávať/biť sa za ne. Samozrejme, môžem im to vyvracať, aj tie názory/ich činy kritizovať, ale vždy budú mať u mňa obdiv, pretože im na niečom nesebecky záleží, majú nejaké hodnoty a vízie, za ktoré sú ochotní bojovať narozdiel od ľudí, čo [...]

Zistila som. ..

23.01.2021

…že ten, koho obdivujete, nemusí byť dobrý partner. Môže byť perfektný rečník, čestný, odvážny, vzdelaný, rozumný, slušný, vtipný, taktný, vo svojej práci absolútna špička, niekto, kto je ochotný sa pre druhých rozdať, avšak to na úkor svojich najbližších. Príliš si idealizujeme. Aj ja som si ho idealizovala. Na začiatku. Zdal sa byť úplne [...]

Keď minister obrany vyzýva na udávanie za odmenu

06.01.2021

Už v minulom blogu som spomínala nebezpečenstvo, ktoré predstavujú progresívci, že tu chcú zaviesť temnotu, lebo majú totalitné zmýšľanie, sú arogantní, ľudí s inými názormi nálepkujú, dehumanizujú, nenávidia, nevedia prijať iný názor a chcú trestne stíhať a udávať ľudí za ich názory. Vyplýva to väčšinou z triednej nenávisti, ktorú pred nejakým časom [...]

Alexej Navaľnyj

Amnesty International odobrala Navaľnému štatút "väzeň svedomia"

24.02.2021 17:53

Organizácia neuviedla žiadne konkrétne výroky Navaľného, ruský opozičný líder však vyvolal kritiku svojimi protiprisťahovaleckými vyhláseniami na začiatku svojej politickej kariéry.

koronavírus

Rezort zdravotníctva na týždeň pozastavil otváranie termínov na nové očkovania

24.02.2021 17:50

Postup má byť reakciou na množstvo vakcín, ktoré sú v tejto chvíli na Slovensku k dispozícii.

Maďarsko Čína koronavírus vakcína očkovanie

Maďarom pichajú čínsku vakcínu

24.02.2021 17:07

Maďarsko ako prvá krajina Európskej únie v stredu začalo očkovať proti ochoreniu COVID-19 čínskou vakcínou, ktorá zatiaľ nemá súhlas unijných inštitúcií.

Japonsko / Prechod pre chodcov /

Japonsko napriek pandémii evidovalo vlani najmenej úmrtí za posledné desaťročie

24.02.2021 17:05

Zatiaľ čo vo väčšine krajín sveta hlavne kvôli koronavírusu počet úmrtí za minulý rok stúpol, Japonsko zaznamenalo opačný trend.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 38709x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie