Založ si blog

Bola som na teste!

Oddnes to mám oficiálne na papieri – som COVID negatívna.

 

 

Bolelo to? Je isté, že tí, čo tvrdia, že áno, v živote bolesť nezažili. Boli tam dedkovia, babky i deti a naozaj nikoho som nepočula pišťať od bolesti ani jajkať. A potom som prišla na rad ja. Slabučké pár-sekundové šteklenie. Bolesť? Žiadna. A to som sa toho napočúvala kadečoho, aké je to hrozné, ako vám až pošteklia mozog a neviem čo. Nepríjemné? Veľmi minimálne. Slzy? Iba na krajíčku. Dali mi čip? Nie! 😀

 

Ja nemám nič proti tým, čo sa boja, nechcú sa dať testovať a nie som ani za hrozby a tresty. Aj v rodine mám takých, čo sa toho boja a nechcú ísť. Ale ľudia, naozaj to nič nie je. Kebyže je to vakcína, tak tam už naozaj máte dôvod mať obavy, lebo neviete, čo vám presne vpichujú do tela. Ak bude povinná, sama uvažujem či pôjdem, lebo z toho mám obavy aj ja. ALE TU SA NIET ČOHO BÁŤ. Tí, čo s tým strašia, robia z toho zbytočné haló.

 

Ale priznávam, nepríjemné bolo to čakanie. Bola som tam 1,5hod. Niektorí inde zrejme čakali aj viac, ale pre mňa bolo už aj toto dlho.

 

DOPLNENIE:

-Starosta sa sťažoval, že mu Matovič nikoho/nič neposlal a nijak nepomohol.

 

-Otužujme sa (Wim Hofova metóda), jedzme vitamíny (C,D a iné), zbierajme šípky, zacvičme si trochu a nemusíme sa báť, ani kebyže sme COVID pozitívni 🙂 Celé je to o imunite.

 

 

 

 

Káva s Líviou za 300€, video od celebritky za 200€

03.02.2021

Priznávam, že mi vôbec neprekážajú ľudia, ktorí majú úplne iné hodnoty a názory ako ja a dokážu ich vášnivo zastávať/biť sa za ne. Samozrejme, môžem im to vyvracať, aj tie názory/ich činy kritizovať, ale vždy budú mať u mňa obdiv, pretože im na niečom nesebecky záleží, majú nejaké hodnoty a vízie, za ktoré sú ochotní bojovať narozdiel od ľudí, čo [...]

Zistila som. ..

23.01.2021

…že ten, koho obdivujete, nemusí byť dobrý partner. Môže byť perfektný rečník, čestný, odvážny, vzdelaný, rozumný, slušný, vtipný, taktný, vo svojej práci absolútna špička, niekto, kto je ochotný sa pre druhých rozdať, avšak to na úkor svojich najbližších. Príliš si idealizujeme. Aj ja som si ho idealizovala. Na začiatku. Zdal sa byť úplne [...]

Keď minister obrany vyzýva na udávanie za odmenu

06.01.2021

Už v minulom blogu som spomínala nebezpečenstvo, ktoré predstavujú progresívci, že tu chcú zaviesť temnotu, lebo majú totalitné zmýšľanie, sú arogantní, ľudí s inými názormi nálepkujú, dehumanizujú, nenávidia, nevedia prijať iný názor a chcú trestne stíhať a udávať ľudí za ich názory. Vyplýva to väčšinou z triednej nenávisti, ktorú pred nejakým časom [...]

Alexej Navaľnyj

Amnesty International odobrala Navaľnému štatút "väzeň svedomia"

24.02.2021 17:53

Organizácia neuviedla žiadne konkrétne výroky Navaľného, ruský opozičný líder však vyvolal kritiku svojimi protiprisťahovaleckými vyhláseniami na začiatku svojej politickej kariéry.

koronavírus

Rezort zdravotníctva na týždeň pozastavil otváranie termínov na nové očkovania

24.02.2021 17:50

Postup má byť reakciou na množstvo vakcín, ktoré sú v tejto chvíli na Slovensku k dispozícii.

Maďarsko Čína koronavírus vakcína očkovanie

Maďarom pichajú čínsku vakcínu

24.02.2021 17:07

Maďarsko ako prvá krajina Európskej únie v stredu začalo očkovať proti ochoreniu COVID-19 čínskou vakcínou, ktorá zatiaľ nemá súhlas unijných inštitúcií.

Japonsko / Prechod pre chodcov /

Japonsko napriek pandémii evidovalo vlani najmenej úmrtí za posledné desaťročie

24.02.2021 17:05

Zatiaľ čo vo väčšine krajín sveta hlavne kvôli koronavírusu počet úmrtí za minulý rok stúpol, Japonsko zaznamenalo opačný trend.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 38710x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie